19.10.2018 Wielka Trójmiejska Premiera Toyoty Camry

19.10.2018 Wielka Trójmiejska Premiera Toyoty Camry

  • Post category:Aktualności

Muskularna sylwetka, wspaniale wyposażone wnętrze i napęd hybrydowy oferujący niezapomniane wrażenia z jazdy są na wyciągnięcie ręki – legendarna Toyota Camry powraca po 14 latach nieobecności w zupełnie nowej odsłonie, aby zabrać nas w podróż do świata technologii i prestiżu.

Zobacz Nową Camry 19.10.2018 – wypełnij formularz

Najnowsza, 8. już generacja Toyoty Camry, będzie dostępna z napędem hybrydowym, a jej debiut zwiększy gamę hybryd Toyoty w Europie do 8. Najnowszy napęd hybrydowy z silnikiem benzynowym 2,5 l o mocy 218KM łączy niskie zużycie paliwa, niewielką emisję spalin i cichą pracę z większą mocą

Dynamikę, przyjemność z jazdy, budzący emocje design z wysoką jakością konstrukcji i wykończenia, a także niezwykle przestronne wnętrze zapewni z kolei platforma TNGA (Toyota New Global Architecture), na bazie której została zbudowana nowa Toyota Camry.

W nowej Toyocie Camry nadal znaleźć będzie można wartości, które stały się podstawą jej ogromnej popularności na świecie – legendarną jakość, trwałość i niezawodność, wysoką kulturę jazdy, a także elegancki styl nadwozia oraz komfortowe i przestronne wnętrze. Zaawansowane napędy zapewnią dynamikę i przyjemność z jazdy.

Nowa Toyota Camry Hybrid trafi do salonów w Polsce, podobnie jak w całej Europie Zachodniej, w pierwszym kwartale 2019 roku.

Tymczasem już 19.10.2018 Toyota Walder, największy w północnej Polsce i jedyny z lokalnym kapitałem dealer Toyoty z salonami w Chwaszczynie i Rumi przygotowuje dla swoich Klientów wielki, premierowy pokaz modelu.

Wszystkich zainteresowanych przedsprzedażową ofertą Toyoty Camry, zapraszamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza.